Gorilla
Nepřátelé v podobě T-virem infikovaných znetvořených goril, které uniknou z nákladního vozu korporace Umbrella na parkovišti
raccoonské policejní stanice. Některé další exempláře těchto agresivních primátů se nacházejí v podzemním komplexu Umbrelly.
Tito nepřátelé jsou pouze součástí zrušené hry Resident Evil 1.5, která byla vyvíjena jakožto druhý díl franšízy, avšak do finální verze Resident Evil 2 se nedostali.
Tito nepřátelé jsou pouze součástí zrušené hry Resident Evil 1.5, která byla vyvíjena jakožto druhý díl franšízy, avšak do finální verze Resident Evil 2 se nedostali.
Výskyt kreatury
Komentovat článek
THE RACCOON PRESS
Resident Evil 5 remake není v tuto chvíli ve vývoji
Odhaleny nové Resident Evil Funko Pop figurky
Nové detaily o Resident Evil Veronica z rozhovoru
Resident Evil CODE Veronica remake oficiálně oznámeno
Budoucí plány Capcomu s Resident Evil
Archiv novinek »







