Moth
Moth jsou přerostlí, T-virem infikovaní moli, se kterými se setká
Claire Redfieldová v zařízení korporace Umbrella na Antarktidě.
Zde se nacházejí pouze na jediné chodbě, avšak i přes to jde dle mého názoru o jedny z nejotravnějších kreatur ve franšíze. Je většinou dosti těžké se jim vyhnout a jakmile se s nimi střetneme, zaútočí buď vychrlením jedovaté látky, která naší postavu ihned poraní a také otráví, což je případ pro co nejrychlejší vyléčení modrou bylinou, nebo nám na záda nakladou vejce. Ta se vylíhnou poté, co projdeme jednou nebo dvěma místnostmi, taktéž nás po vylíhnutí ihned otráví.
Zde se nacházejí pouze na jediné chodbě, avšak i přes to jde dle mého názoru o jedny z nejotravnějších kreatur ve franšíze. Je většinou dosti těžké se jim vyhnout a jakmile se s nimi střetneme, zaútočí buď vychrlením jedovaté látky, která naší postavu ihned poraní a také otráví, což je případ pro co nejrychlejší vyléčení modrou bylinou, nebo nám na záda nakladou vejce. Ta se vylíhnou poté, co projdeme jednou nebo dvěma místnostmi, taktéž nás po vylíhnutí ihned otráví.
Výskyt kreatury
Komentovat článek
THE RACCOON PRESS
Resident Evil 5 remake není v tuto chvíli ve vývoji
Odhaleny nové Resident Evil Funko Pop figurky
Nové detaily o Resident Evil Veronica z rozhovoru
Resident Evil CODE Veronica remake oficiálně oznámeno
Budoucí plány Capcomu s Resident Evil
Archiv novinek »



