Megabite
T-virem infikované blechy, žijící v podzemních prostorách raccoonského metra. Díky nákaze T-virem doznaly větší velikosti a agresivity.
Na nepřítele se snaží vyskočit a nasát z něho krev. Pokud se jim to povede, ještě se podstatně zvětší a jejich tělo se zbarví z šedé na hnědo-červenou.
V metru se nachází také jejich obří královna Gigabite,
kterou podřazené blechy usilovně brání.
Nasátím krve svého protivníka také otráví. Pokud se vám to stane, je tedy nutné vyhledat modrou bylinu.
Výskyt kreatury
Komentovat článek
THE RACCOON PRESS
Resident Evil 5 remake není v tuto chvíli ve vývoji
Odhaleny nové Resident Evil Funko Pop figurky
Nové detaily o Resident Evil Veronica z rozhovoru
Resident Evil CODE Veronica remake oficiálně oznámeno
Budoucí plány Capcomu s Resident Evil
Archiv novinek »





