Uvidíme na State of Play nový Resident Evil remake?
9.11.2025 -
Nadcházející State of Play, videopřenos PlayStationu na platformě
YouTube, ukáže hry z Japonska a dalších asijských zemí.
Dočkat se máme jednoho velkého překvapení.
Existuje určitá pravděpodobnost, že
by mohlo jít o nějaký nový Resident Evil, může tím být některý
z potenciálních remaků, jako remake Resident Evil 0, který má dle
insiderů být ve vývoji již delší dobu, či remake CODE Veronica.
Oficiální cestou tyto hry zatím oznámeny nebyly, ač podle
zákulisních informací obě mají ve vývoji být.
State of Play proběhne 11. listopadu od 23:00 našeho času.
zdroje: YT, PlayStation
State of Play proběhne 11. listopadu od 23:00 našeho času.
zdroje: YT, PlayStation
Komentovat článek
THE RACCOON PRESS
Resident Evil CODE Veronica remake oficiálně oznámeno
Budoucí plány Capcomu s Resident Evil
Potenciální oznámení na SOP, demo Requiem a další
Aktualizované prodeje her Resident Evil série
Archiv novinek »
