Budoucí plány Capcomu s Resident Evil
5. června 2026 -
Vydavatelský gigant Capcom, do jehož portfolia
spadají mimo jiné právě studia tvořící
tituly Resident Evil, ve zprávách svým investorům
uvádí, že v tomto fiskálním roce , který
končí v březnu 2027, hodlá oznámit nové hry.
Společnost se má zaměřit především na značky
Resident Evil a Monster Hunter, své dva největší tahouny.
Vylepšen má být RE Engine i umělá inteligence, firma
se chce nadále také zaměřovat na hrací automaty
zejména v Japonsku, kdy na těchto "pachi-slotech"
prakticky dominuje a odlehčené tituly
svých velkých značek na ně přenáší již dlouhodobě.
Je tak více než jasné, že se nanejvýš do jara 2027 dočkáme oznámení nového dílu Resident Evil. Dle zvěstí důvěryhodných insiderů jsou dlouhodobě ve vývoji remaky Resident Evil Zero a CODE Veronica, ale to jsou v tuto chvíli stále jen spekulace.
Je tak více než jasné, že se nanejvýš do jara 2027 dočkáme oznámení nového dílu Resident Evil. Dle zvěstí důvěryhodných insiderů jsou dlouhodobě ve vývoji remaky Resident Evil Zero a CODE Veronica, ale to jsou v tuto chvíli stále jen spekulace.
Komentovat článek
THE RACCOON PRESS
Resident Evil 5 remake není v tuto chvíli ve vývoji
Odhaleny nové Resident Evil Funko Pop figurky
Nové detaily o Resident Evil Veronica z rozhovoru
Resident Evil CODE Veronica remake oficiálně oznámeno
Budoucí plány Capcomu s Resident Evil
Archiv novinek »
