Resident Evil: Survival Unit je novou mobilní hrou
4.7.2025 -
Čerstvě oznámený mobilní titul bude pojednávat hlavně o přežití a budování, vyjde
na zařízení se systémy Android a iOS.
Jde o survival-hororovou strategii, která bude v sérii spin-offem.
Samotný vývoj mají na starosti jihokorejské studio Joycity a japonské
Aniplex, první ze jmenovaných se zaměřením na mobilní strategie a druhé
na anime. Dle Shinji Hashimotoa z Aniplexu, půjde o vzrušující zážitek designovaný
a cílený na mobilní uživatele. Na YT je nyní připravena premiéra videa, stanovená na
11. července. Zde bychom měli vidět oznamovací trailer.
zdroje: Capcom, Aniplex
zdroje: Capcom, Aniplex
Komentovat článek
THE RACCOON PRESS
Resident Evil 5 remake není v tuto chvíli ve vývoji
Odhaleny nové Resident Evil Funko Pop figurky
Nové detaily o Resident Evil Veronica z rozhovoru
Resident Evil CODE Veronica remake oficiálně oznámeno
Budoucí plány Capcomu s Resident Evil
Archiv novinek »
